Kalender 2019 – 2020

Zondag 08 september 2019

Eeklo – Ethias Cross 1

Vtm : 13u35
Nederland: Europoort 18u05


Zaterdag 14 september 2019

Iowa City – Wereldbeker 1

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports : 21u45
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports : 22u00
Nederland: Eurosport – Nos (site) : 22u00


Zondag 22 september 2019

Waterloo – Wereldbeker 2

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports : 21u45
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports : 22u00
Nederland: Eurosport – Nos (site) : 22u00


Zaterdag 05 oktober 2019

Meulebeke – Ethias Cross 2

Vtm / Hln : 13u35
Nederland: Eurosport : 17u30


Zondag 6 oktober 2019

Pelt – Rectavit Series 1

Telenet Play Sports : 13u40
Nederland: Europort : 17u00


Zaterdag 12 oktober 2019

Kruibeke – Ethias Cross 3

Vtm / Hln : 13u35
Nederland: Eurosport : 18u30


        Zondag 13 oktober 2019

Gieten – Superprestige 1

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports : 13u25
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports : 13u25
Nederland: Ziggo Sport – Rtv drenthe : 13u40/13u30


Donderdag 17 oktober 2019

Ardooie – Andere

/
14u15


Zaterdag 19 oktober 2019

Boom – Superprestige 2

Sporza : 13u30
Telenet: Play Sports : 13u30
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports : 13u35
Nederland: Ziggo Sport : 13u40


Zondag 20 oktober 2019

Bern – Wereldbeker 3

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports : 12u45
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports : 12u45
Nederland: Eurosport – Nos (site) :  13u00


Zaterdag 26 oktober 2019

Beringen – Ethias Cross 4

Vtm / Hln : 13u35
Nederland: Eurosport : 14u00


Zondag 27 oktober 2019

Gavere – Superprestige 3

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports : 13u25
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports : 13u25
Nederland: Ziggo Sport : 13u40


Vrijdag 01 november 2019

Oudenaarde – Dvv Trofee 1

Sporza : 13u30
Nederland: Eurosport : 13u45


Zondag 03 november 2019

Ruddervoorde – Superprestige 4

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports : 13u25
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports : 13u20
Nederland: Ziggo Sport : 13u40


Zondag 10 november 2019

Silvelle – Europees Kampioenschap

Sporza : 13u30
Eurosport : 13u40
Nederland: Eurosport/nos : 13u40/13u50


Maandag 11 november 2019

Niel – Rectavit Series 2

Sporza : 13u30
Nederland: Eurosport : 13u45


Zaterdag 16 november 2019

Tabor – Wereldbeker 4

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports : 12u45
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports ; 13u00
Nederland: Eurosport – Nos (site) : 16u00


Zondag 17 november 2019

Hamme – Dvv trofee 2

Sporza : 13u30
Nederland: Eurosport : 15u00


Zaterdag 23 november 2019

Wachtebeke – Andere

Sporza
13u45


Zondag 24 november 2019

Koksijde – Wereldbeker 5

Sporza
Telenet: Play Sports
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports
Nederland: Eurosport – Nos (site)
13u30


Zaterdag 30 november 2019

Kortrijk – Dvv Trofee 3

Sporza
Nederland: Eurosport
13u45


Zondag 01 december 2019

Mol – Andere

Telenet Play Sports
13u30


Zaterdag 07 december 2019

Essen – Ethias Cross 5

Vtm / Hln
Nederland: Eurosport
13u35


Zondag 08 december 2019

Zonhoven – Superprestige 5

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports
Nederland: Ziggo Sport
13u40


Zaterdag 14 december 2019

Ronse – Dvv Trofee 4

Sporza
Nederland: Eurosport
13u45


        Zondag 15 december 2019

Overijse – Andere

Sporza
13u45


        Zaterdag 21 december 2019

Sint-Niklaas – Rectavit Series 3

Sporza
Nederland: Eurosport
13u45


Zondag 22 december 2019

Namen – Wereldbeker 6

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports
Nederland: Eurosport – Nos (site)
13u30


Donderdag 26 december 2019

Heusden-Zolder – Wereldbeker 7

Sporza
Telenet: Play Sports
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports
Nederland: Eurosport – Nos (site)
13u30


Vrijdag 27 december 2019

Loenhout – Dvv trofee 5

Sporza
Nederland: Eurosport
13u45


Zondag 29 december 2019

Diegem – Superprestige 6

Sporza
Telenet: Play Sports
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports
Nederland: Ziggo Sport
18u30


Maandag 30 december 2019

Bredene – Ethias Cross 6

Vtm / Hln
Nederland: Eurosport
13u35


Woensdag 01 januari 2020

Baal – Dvv trofee 6

Sporza
Nederland: Eurosport
13u45


Zaterdag 04 januari 2020

Gullegem – Andere

Telenet Play Sports
13u45


Zondag 05 januari 2020

Brussel – Dvv trofee 7

Sporza
Nederland: Eurosport
13u45


Zaterdag/Zondag 11/12 januari 2020

Antwerpen – Belgisch Kampioenschap

Sporza
Zaterdag & zondag vanaf 13u30


Maandag 13 januari 2020

Otegem – Andere

Telenet Play Sports
13u15


Zondag 19 januari 2020

Nommay – Wereldbeker 8

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports
Nederland: Eurosport – Nos (site)
13u30


Zaterdag 25 januari 2020

Zonnebeke – Andere

Telenet Play Sports
13u45


Zondag 26 januari 2020

Hoogerheide – Wereldbeker 9

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports
Nederland: Eurosport – Nos (site) – Omroep Brabant
13u30


Zaterdag/Zondag 01/02 februari 2020

Dübendorf – Wereldkampioenschap

Sporza
Eurosport
Nederland: Eurosport – Nos (site)
Zaterdag & Zondag vanaf 11u00  


Woensdag 05 februari 2020

Maldegem – Ethias Cross 7

Vtm / Hln
Nederland: Eurosport
13u35


Zaterdag 08 februari 2020

Lille – Dvv trofee 8

Sporza
Nederland: Eurosport
13u45


Zondag 09 februari 2020

Merksplas – Superprestige 7

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports
Nederland: Ziggo Sport
13u40


Zaterdag 15 februari 2020

Middelkerke – Superprestige 8

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports
Nederland: Ziggo Sport
13u40


Zondag 16 februari 2020

Hulst – Ethias Cross 8

Vtm / Hln
Nederland: Eurosport – Omroep Zeeland
13u35


Zaterdag 22 februari 2020

Leuven –Rectavit Series 4

Sporza
Nederland: Eurosport
13u45


Zondag 23 februari 2020

Oostmalle – Andere

Telenet Play Sports
15u00


Woensdag 26 februari 2020

Waregem – Rectavit Series 5

 Sporza
Later samenvatting


 

 

Blog op WordPress.com.

Omhoog ↑