Kalender 2016 – 2017

Zondag 11 september 2016

Geraardsbergen – Brico Cross 1

Vtm – 16u00


Donderdag 22 september 2016

Las Vegas – Wereldbeker 1

Telenet Playtime / Telenet Play Sports – 20u15


Zondag 25 september 2016

Iowa – Wereldbeker 2

Telenet Playtime / Telenet Play Sports – 15u30


Zaterdag 1 oktober 2016

Neerpelt – Soudal Classic 1

Telenet Play Sports – 14u00


Zondag 2 oktober 2016

Gieten – Superprestige 1

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus – 13u30


Zaterdag 8 oktober 2016

Meulebeke – Brico Cross 2

Vtm – 15u00


Zondag 9 oktober 2016

Ronse – Dvv Trofee 1

Sporza – 13u45


Zaterdag 15 oktober 2016

Kruibeke – Brico Cross 3

Vtm – 15u00


Zondag 16 oktober 2016

Zonhoven – Superprestige 2

Sporza – 15u30


Zaterdag 22 oktober 2016

Boom – Andere

Telenet Play Sports – 15u00


Zondag 23 oktober 2016

Valkenburg – Wereldbeker 3

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus – 13u30


Zaterdag/Zondag 29/30 oktober 2016

Pontchâteau – Europees Kampioenschap

Sporza – Zondag 13u45


Dinsdag 1 november 2016

Oudenaarde – Dvv Trofee 2

Sporza – 13u45


Zaterdag 5 november 2016

Sint-Niklaas – Soudal Classic 2

Sporza – 13u45


Zondag 6 november 2016

Ruddervoorde – Superprestige 3

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus – 13u30


Vrijdag 11 november 2016

Niel – Soudal Classic 3

Sporza – 13u45


Zondag 13 november 2016

Gavere – Superprestige 4

Sporza / Telenet Play Sports / Proximus – 13u45


Zaterdag 19 november 2016

Hasselt – Soudal Classic 4

Telenet Play Sports – 15u00


Zondag 20 november 2016

Koksijde – Wereldbeker 4

Sporza / Telenet Play Sports / Proximus – 13u30


Zaterdag 26 november 2016

Zeven – Wereldbeker 5

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus – 13u30


Zondag 27 november 2016

Hamme – Dvv trofee 3

Sporza – 13u45


Zaterdag 3 december 2016

Francorchamps – Superprestige 5

Telenet Playtime/ Telenet Play Sports / Proximus – 13u30


Zondag 4 december 2016

Mol – Andere

Telenet Play Sports – 15u00


Zaterdag 10 december 2016

Essen – Dvv Trofee 4

Sporza – 13u45


Zondag 11 december 2016

Overijse – Andere

Sporza – 13u45


Zaterdag 17 december 2016

Antwerpen – Dvv Trofee 5

Sporza – 13u45


Zondag 18 december 2016

Namen – Wereldbeker 6

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus – 13u30


Vrijdag 23 december 2016

Diegem – Superprestige 6

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus – 18u00


Zondag 26 december 2016

Heusden-Zolder – Wereldbeker 7

Sporza / Telenet Play Sports / Proximus – 13u30


Donderdag 29 december 2016

Loenhout – Dvv Trofee 6

Sporza – 13u45


Vrijdag 30 december 2016

Bredene – Brico Cross 4

Vtm – 15u00


Zondag 1 januari 2017

Baal – Superprestige 7

Sporza – 13u45


Zaterdag/Zondag 7/8 januari 2017

Oostende – Belgisch Kampioenschap

Sporza – Zondag 13u30


Maandag 9 januari 2017

Otegem – Andere

Telnet Play Sports – 15u00


Zondag 15 januari 2017

Fiuggi – Wereldbeker 8

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus – 13u30


Zaterdag 21 januari 2017

Zonnebeke – Andere

Telenet Play Sports – 15u00


Zondag 22 januari 2017

Hoogerheide – Wereldbeker 9

Sporza / Telenet Play Sports / Proximus – 13u30


Zaterdag/Zondag 28/29 januari 2017

Bieles – Wereldkampioenschap

Sporza – Zaterdag & Zondag vanaf 11u00


Woensdag 1 februari 2017

Maldegem – Brico Cross 5

Vtm – 15u00


Zaterdag 4 februari 2017

Lille – Dvv Trofee 7

Sporza – 13u45


Zondag 5 februari 2017

Hoogstraten – Superprestige 7

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus – 13u45


Zaterdag 11 februari 2017

Middelkerke – Superprestige 8

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus – 13u30


Zondag 12 februari 2017

Hulst – Brico Cross 6

Vtm – 15u00


Zaterdag 18 februari 2017

Leuven – Soudal Classic 5

Sporza – 13u45


Zondag 19 februari 2017

Oostmalle – Andere

Telenet Play Sports – 15u00


Woensdag 22 februari 2017

Waregem – Soudal Classics 6

Later Samenvatting op Sporza – 18u30


 

Blog op WordPress.com.

Omhoog ↑