veldritkalender 2022 – 2023

(veldrijden/veldritten op tv)

zondag 18 september 2022

Kruibeke – Exact Cross 1

VTM: 16u00
Nederland: Eurosport 16u15


zondag 25 september 2022

Beringen – Exact Cross 2

VTM: 16u00
Nederland: Eurosport X


zaterdag 01 oktober 2022

Meulebeke – Exact Cross 3

VTM: 13u35
Nederland: Eurosport 17u45


zondag 09 oktober 2022

Waterloo – Wereldbeker 1

Sporza: 
Nederland: Eurosport


zondag 16 oktober 2022

Fayetteville – Wereldbeker 2

Nederland: Eurosport


donderdag 20 oktober 2022

Ardooie – losse cross

Nederland: Eurosport


zondag 23 oktober 2022

Tabor – Wereldbeker 3

Nederland: Eurosport


zaterdag 29 oktober 2022

Ruddervoorde – Telenet Superprestige 1

Nederland: Eurosport


zondag 30 oktober 2022

Maasmechelen – Wereldbeker 4

Sporza:
Nederland: Eurosport


dinsdag 01 november 2022

Oudenaarde – X2O Badkamers Trofee 1

Sporza:
Nederland: Eurosport


zaterdag/zondag 05/06 november 2022

Namen – Europees Kampioenschap

Sporza:
Nederland: Eurosport


vrijdag 11 november 2022

Niel – Telenet Superprestige 2

Nederland: Eurosport


zondag 13 november 2022

Beekse Bergen – Wereldbeker 5

Sporza:
Nederland: Eurosport


zaterdag 19 november 2022

Merksplas – Telenet Superprestige 3

Nederland: Eurosport


zondag 20 november 2022

Overijse – Wereldbeker 6

Nederland: Eurosport


zaterdag 26 november 2022

Kortrijk – X2O Badkamers Trofee 2

Sporza:
Nederland: Eurosport


zondag 27 november 2022

Hulst – Wereldbeker 7

Sporza:
Nederland: Eurosport


zaterdag 03 december 2022

Boom – Telenet Superprestige 4

Nederland: Eurosport


zondag 04 december 2022

Antwerpen – Wereldbeker 8

Sporza: 
Nederland: Eurosport


zaterdag 10 december 2022

Essen – Exact Cross 4

VTM
Nederland: Eurosport


zondag 11 december 2022

Dublin – Wereldbeker 9

Nederland: Eurosport


zaterdag 17 december 2022

Val Di Sole – Wereldbeker 10

Nederland: Eurosport


vrijdag 23 december 2022

Mol – Exact Cross 5

VTM
Nederland: Eurosport


maandag 26 december 2022

Gavere – Wereldbeker 11

Sporza: 
Nederland: Eurosport


dinsdag 27 december 2022

Heusden-Zolder – Telenet Superprestige 5

Nederland: Eurosport


woensdag 28 december 2022

Diegem – Telenet Superprestige 6

Sporza:
Nederland: Eurosport


vrijdag 30 december 2022

Loenhout – Exact Cross 6

VTM
Nederland: Eurosport


zondag 01 januari 2023

Baal – X2O Badkamers Trofee 3

Sporza:
Nederland: Eurosport


dinsdag 03 januari 2023

Herentals – X2O Badkamers Trofee 4

Sporza:
Nederland: Eurosport


donderdag 05 januari 2023

Koksijde – X2O Badkamers Trofee 5

Sporza:
Nederland: Eurosport


zaterdag 07 januari 2023

Gullegem – Telenet Superprestige 7

Sporza:


zondag 08 januari 2023

Zonhoven – Wereldbeker 12

Nederland: Eurosport


zaterdag/zondag 14/15 januari 2023

Lokeren – Belgisch kampioenschap

Sporza:


maandag 16 januari 2023

Otegem – losse cross

Nederland: Eurosport


zaterdag 21 januari 2023

Zonnebeke – Exact Cross 7

VTM

Nederland: Eurosport


zondag 22 januari 2023

Benidorm – Wereldbeker 13

Nederland: Eurosport


zaterdag 28 januari 2023

Hamme – X2O Badkamers Trofee 6

Sporza:
Nederland: Eurosport


zondag 29 januari 2023

Besançon – Wereldbeker 14

Sporza:
Nederland: Eurosport


vrijdag/zaterdag/zondag 03/04/05 februari 2023

Hoogerheide – Wereldkampioenschap

Sporza: 
Nederland: Eurosport


woensdag 08 februari 2023

Maldegem – losse cross


zaterdag 11 februari 2023

Middelkerke – Telenet Superprestige 8

Nederland: Eurosport


zondag 12 februari 2023

Lille – X2O Badkamers Trofee 7

Sporza:
Nederland: Eurosport


zaterdag 18 februari 2023

Sint-Niklaas – Exact Cross 8

VTM
Nederland: Eurosport


zondag 19 februari 2023

Brussel – X2O Badkamers Trofee 8

Sporza:
Nederland: Eurosport


zondag 26 februari 2023

Oostmalle – losse cross

Nederland: Eurosport


Blog op WordPress.com.

Omhoog ↑