Kalender 2017 – 2018

Zondag 10 september 2017

Eeklo – Brico Cross 1

Vtm – 13u40


Zondag 17 september 2017

Iowa City – Wereldbeker 1

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport (Nederland) – 20u45


 Donderdag 21 september 2017

Las Vegas – Andere

/ – 5u30


Zondag 24 september 2017

Waterloo – Wereldbeker 2

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport (Nederland) – 20u45


Zaterdag 30 september 2017

Neerpelt – Soudal Classics 1

Telenet Play Sports – 16u00


Zondag 1 oktober 2017

Gieten – Superprestige 1

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) – 13u40


Zaterdag 7 oktober 2017

Meulebeke – Brico Cross 2

Vtm – 13u45


Zondag 8 oktober 2017

Ronse – Dvv Trofee 1

Sporza – 13u45


Zaterdag 14 oktober 2017

Kruibeke – Brico Cross 3

Vtm – 13u45


Zondag 15 oktober 2017

Zonhoven – Superprestige 2

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) – 13u40


Donderdag 19 oktober 2017

Ardooie – Andere

/ – 14u15


Zaterdag 21 oktober 2017

Boom – Superprestige 3

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) – 13u40


Zondag 22 oktober 2017

Koksijde – Wereldbeker 3

Sporza / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport (Nederland) – 13u30


Zondag 29 oktober 2017

Ruddervoorde – Superprestige 4

Sporza / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) – 13u40


Woensdag 1 november 2017

Oudenaarde – Dvv Trofee 2

Sporza – 13u45


Zondag 5 november 2017

Tabor –  Europees Kampioenschap

Sporza – 13u30


Zaterdag 11 november 2017

Niel – Soudal Classics 2

Sporza – 13u45


Zondag 12 november 2017

Gavere – Superprestige 5

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) – 13u40


Zondag 19 november 2017

Bogense – Wereldbeker 4

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport (Nederland) – 13u00


Zaterdag 25 november 2017

Zeven – Wereldbeker 5

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport (Nederland) – 13u30


Zondag 26 november 2017

Hamme – Dvv Trofee 3

Sporza – 13u45


Zaterdag 2 december 2017

Hasselt – Soudal Classics 3

Telenet Play Sports – 15u00


Zondag 3 december 2017

Mol – Andere

Telenet Play Sports – 15u00


Zaterdag 9 december 2017

Essen – Dvv Trofee 4

Sporza – 13u45


Zondag 10 december 2017

Overijse – Andere

Sporza – 13u45


Zaterdag 16 december 2017

Antwerpen – Dvv Trofee 5

Sporza – 13u45


Zondag 17 december 2017

Namen – Wereldbeker 6

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Nos / Eurosport (Nederland) – 13u30


Zaterdag 23 december 2017

Sint-Niklaas – Soudal Classics 4

Sporza – 13u45


Dinsdag 26 december 2017

Zolder – Wereldbeker 7

Sporza / Telenet Play Sports / Nos / Eurosport(Nederland) – 13u30


Donderdag 28 december 2017

Loenhout – Dvv Trofee 6

Sporza – 13u45


Vrijdag 29 december 2017

Bredene – Brico Cross 4

Vtm – 13u45


Zaterdag 30 december 2017

Diegem – Superprestige 6

Sporza / Telenet Play Sports / Ziggo Sport (Nederland) – 18u10


Maandag 1 januari 2018

Baal – Dvv Trofee 7

Sporza – 13u45


Zondag 7 januari 2018

Leuven – Soudal Classics 5

Sporza – 13u45


Zaterdag/Zondag 13/14 januari 2018

Koksijde – Belgisch Kampioenschap

Sporza – Zondag 13u45


Maandag 15 januari 2018

Otegem – Andere

Telenet Play Sports – 15u00


Zaterdag 20 januari 2018

Zonnebeke – Andere

Telenet Play Sports – 15u00


Zondag 21 januari 2018

Nommay – Wereldbeker 8

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Nos / Eurosport (Nederland) – 13u30


Zondag 28 januari 2018

Hoogerheide – Wereldbeker 9

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Nos / Eurosport(Nederland) – 13u30


Zaterdag/Zondag 3/4 februari 2018

Valkenburg – Wereldkampioenschap

Sporza / Nos / Eurosport (Nederland) – Zaterdag & Zondag vanaf 10u00


Woensdag 7 februari 2018

Maldegem – Brico Cross 5

Vtm – 13u45


Zaterdag 10 februari 2018

Lille – Dvv Trofee 8

Sporza – 13u45


Zondag 11 februari 2018

Hoogstraten – Superprestige 7

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) – 13u40


Zaterdag 17 februari 2018

Middelkerke – Superprestige 8

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) – 13u40


Zondag 18 februari 2018

Hulst – Brico Cross 6

Vtm – 13u45


Woensdag 21 februari 2018

Waregem – Soudal Classics 6

Later Samenvatting op Sporza – 18u20


Zondag 25 februari 2018

Oostmalle – Andere

Telenet Play Sports – 15u00


 

Blog op WordPress.com.

Omhoog ↑