Kalender 2018 – 2019

Zondag 16 september 2018

Geraardsbergen – Brico Cross 1

Vtm – 13u35


Zondag 23 september 2018 

Waterloo – Wereldbeker 1

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport / NOS (Nederland) – 20u30


Zaterdag 29 september 2018

Iowa City – Wereldbeker 2

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport / NOS (Nederland) – 21u30


Zaterdag 6 oktober 2018

Meulebeke – Brico Cross 2

Vtm – 13u35


Zondag 7 oktober 2018

Ronse – Brico Cross 3

Vtm – 13u35


Zaterdag 13 oktober 2018

Lokeren – Brico Cross 4

Vtm – 13u35


Zondag 14 oktober 2018 

Gieten – Superprestige 1

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) – 13u40


Donderdag 18 oktober 2018

Ardooie – Andere

/ – 15u00


Zaterdag 20 oktober 2018

Boom – Superprestige 2

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) – 14u00


Zondag 21 oktober 2018 

Bern – Wereldbeker 3

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport / Nos (Nederland) – 13u15


Zaterdag 27 oktober 2018

Neerpelt – Soudal Classics 1

Telenet Play Sports – 13u45


Zondag 28 oktober 2018

Ruddervoorde – Superprestige 3

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) – 13u40


Donderdag 1 november 2018

Oudenaarde – Dvv Trofee 1

Sporza – 13u45


Zondag 4 november 2018

Rosmalen – Europees Kampioenschap

Sporza / Eurosport / Eurosport (Nederland) – 13u45


Zaterdag 10 november 2018

Niel – Dvv Trofee 2

Sporza – 13u45


Zondag 11 november 2018

Gavere – Superprestige 4

Sporza / Telenet Play Sports / Ziggo Sport (Nederland) – 13u40


Zaterdag 17 november 2018

Tabor – Wereldbeker 4

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport / Nos (Nederland) – 13u15


Zondag 18 november 2018

Hamme – Dvv Trofee 3

Sporza – 13u45


Zaterdag 24 november 2018

Wachtebeke – Andere

Sporza – 13h45


Zondag 25 november 2018

Koksijde – Wereldbeker 5

Sporza / Telenet Play Sports / Eurosport / Nos (Nederland) – 13u30


Zaterdag 1 december 2018

Hasselt – Soudal Classics 2

Telenet Play Sports – 13u40


Zondag 2 december 2018

Mol – Andere

Telenet Play Sports – 13u30


Zaterdag 8 december 2018

Essen – Brico Cross 5

Vtm – 13u35


Zondag 9 december 2018

Overijse – Andere

Sporza – 13u45


Zaterdag 15 december 2018

Antwerpen – Dvv Trofee 4

Sporza – 13u45


Zondag 16 december 2018

Zonhoven – Superprestige 5

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) – 13u40


Zaterdag 22 december 2018

Sint-Niklaas – Soudal Classics 3

Sporza – 13u45


Zondag 23 december 2018

Namen – Wereldbeker 6

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport / Nos (Nederland)– 13u30


Woensdag 26 december 2018

Heusden-Zolder – Wereldbeker 7

Sporza / Telenet Play Sports / Eurosport / Nos (Nederland) – 13u30


Vrijdag 28 december 2018

Loenhout – Dvv Trofee 5

Sporza – 13u45


Zaterdag 29 december 2018

Bredene – Brico Cross 6

Vtm – 13u35


Zondag 30 december 2018

Diegem – Superprestige 6

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) – 18u30


Dinsdag 1 januari 2019

Baal – Dvv Trofee 6

Sporza – 13u45


Zaterdag 5 januari 2019

Gullegem – Andere

/ – 15u00


Zondag 6 januari 2019

Brussel – Dvv Trofee 7

Sporza – 13u45


Zaterdag/Zondag 12/13 januari 2019 

Kruibeke – Belgisch Kampioenschap

Sporza – Zaterdag & zondag vanaf 13u30


Maandag 14 januari 2019

Otegem – Andere

Telenet Play Sports – 13u15


Zondag 20 januari 2019

Pontchateau – Wereldbeker 8

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport / NOS (Nederland) – 13u30


Zaterdag 26 januari 2019

Zonnebeke – Andere

Telenet Play Sports – 13u45


Zondag 27 januari 2019

Hoogerheide – Wereldbeker 9

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Eurosport / NOS (Nederland) – 13u30


Zaterdag/Zondag 2/3 februari 2019

Bogense – Wereldkampioenschap

Sporza / Eurosport / Eurosport / Nos (Nederland) – Zaterdag & Zondag vanaf 11u00  


Woensdag 6 februari 2019

Maldegem – Brico Cross 7

Vtm- 13u35


Zaterdag 9 februari 2019

Lille – Dvv Trofee 8

Sporza – 13u45


Zondag 10 februari 2019

Hoogstraten – Superprestige 7

Telenet Playtime / Telenet Play Sports / Proximus / Ziggo Sport (Nederland) – 13u40


Zaterdag 16 februari 2019

Middelkerke – Superprestige 8

Sporza / Telenet Play Sports / Ziggo Sport (Nederland) – 13u40


Zondag 17 februari 2019

Hulst – Brico Cross 8

Vtm – 13u35


Woensdag 20 februari 2019

Waregem – Soudal Classics 4

Later samenvatting op Sporza – 18u30


Zondag 23 februari 2019

Leuven – Soudal Classics 5

Sporza – 13u45


Zondag 24 februari 2019

Oostmalle – Andere

Telenet Play Sports – 13u35


Blog op WordPress.com.

Omhoog ↑