kalender 2020 – 2021

Zaterdag 26 september 2020

Lokeren – Ethias Cross 1 (enkel elite dames/heren)

VTM: 16u00
Nederland: Europoort 16u15


Zaterdag 03 oktober 2020

Kruibeke – Ethias Cross 2 (enkel elite dames/heren)

VTM: 16u00
Nederland: Europoort 16u15


Zondag 11 oktober 2020

Gieten – Telenet Superprestige 1

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports 15u55
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports 15u55
Nederland: Eurosport 16u00


Zaterdag 17 oktober 2020

Beringen – Ethias Cross 3

VTM 16u00
Nederland: Europoort 16u15


Zaterdag 24 oktober 2020

Ruddervoorde – Telenet Superprestige 2

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports 13u15
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports 13u15
Nederland: Eurosport 13u45


Zaterdag 31 oktober 2020

Oudenaarde – Trofee Veldrijden 1

Sporza
Nederland: Eurosport


zaterdag/zondag 07/08 november 2020

’s Hertogenbosch – Europees Kampioenschap

Sporza
Nederland : Eurosport / NOS 


Woensdag 11 november 2020

Niel – Telenet Superprestige 3

Sporza
Telenet: Play Sports
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports
Nederland: Eurosport


Zaterdag 14 november 2020

Leuven – Ethias Cross 4

VTM
Nederland: Europoort 


Zaterdag 21 november 2020

Merksplas – Telenet Superprestige 4

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports
Nederland: Eurosport


Zaterdag 28 november 2020

Kortrijk – Trofee Veldrijden 2

Sporza
Nederland: Eurosport


Zondag 29 november 2020

Tabor – Wereldbeker 1

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports


Zaterdag 05 december 2020

Boom – Telenet Superprestige 5

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports
Nederland: Eurosport


Zaterdag 12 december 2020

Antwerpen – Trofee Veldrijden 3

Sporza
Nederland: Eurosport


Zaterdag 19 december 2020

Gavere – Telenet Superprestige 6

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports
Nederland: Eurosport


Zondag 20 december 2020

Namen – Wereldbeker 2

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports
Nederland: Eurosport / NOS


Dinsdag 22 december 2020

Essen – Ethias Cross 5

VTM
Nederland: Europoort


Zaterdag 26 december 2020

Heusden-Zolder – Telenet Superprestige 7

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports
Nederland: Eurosport


Zondag 27 december 2020

Dendermonde – Wereldbeker 3
Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports
Nederland: Eurosport


Dinsdag 29 december 2020

Loenhout – Trofee Veldrijden 4

Sporza
Nederland: Eurosport


Woensdag 30 december 2020

Bredene – Ethias Cross 6

VTM
Nederland: Europoort


Vrijdag 01 januari 2021

Baal – Trofee Veldrijden 5

Sporza
Nederland: Eurosport


Zaterdag 02 januari 2021

Gullegem – Andere

Telenet: Play Sports
Nederland: Eurosport 


Zondag 03 januari 2021

Hulst – Wereldbeker 4 

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports
Nederland: Eurosport


Zaterdag/Zondag 09/10 januari 2021

Meulebeke – Belgisch Kampioenschap

Sporza


Maandag 11 januari 2021

Otegem – Andere

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports


Zaterdag 16 januari 2021

Mol – Andere

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports


Zaterdag 23 januari 2021

Hamme – Trofee Veldrijden 6

Sporza
Nederland: Eurosport


Zondag 01 november 2020

Overijse – Wereldbeker 5


Zaterdag/Zondag 30/31 januari 2021

Oostende – Wereldkampioenschap

Sporza
Nederland: Eurosport / NOS


Woensdag 03 februari 2021

Maldegem – Ethias Cross 7

VTM
Nederland: Europoort


Zaterdag 06 februari 2021

Middelkerke – Telenet Superprestige 8

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports
Proximus: Pickx Live (gratis) – Sports
Nederland: Eurosport


Zondag 07 februari 2021

Lille – Trofee Veldrijden 7

Sporza
Nederland: Eurosport


Zaterdag 13 februari 2021

Eeklo – Ethias Cross 8

VTM
Nederland: Europoort 


Zondag 14 februari 2021

Brussel – Trofee Veldrijden 8

Sporza
Nederland: Eurosport


Zaterdag 20 februari 2021

Sint-Niklaas – Andere

Sporza


Zondag 21 februari 2021

Oostmalle – Andere

Telenet: Playtime (gratis) – Play Sports


Blog op WordPress.com.

Omhoog ↑