Kalender 2020 – 2021

Zaterdag 26 september 2020

afgelast

Lokeren – Ethias Cross 1


Zaterdag 10 oktober 2020

Kruibeke – Ethias Cross 2


Zondag 11 oktober 2020

Gieten – Telenet Superprestige 1


Zaterdag 17 oktober 2020

Beringen – Ethias Cross 3


Zaterdag 24 oktober 2020

Ruddervoorde – Telenet Superprestige 2


Zaterdag 31 oktober 2020

Oudenaarde – Trofee Veldrijden 1


Zondag 01 november 2020

Overijse – Wereldbeker 1 (enkel elite dames/heren)


Zondag 08 november 2020

Rosmalen – Europees Kampioenschap


Woensdag 11 november 2020

Niel – Telenet Superprestige 3


Zaterdag 14 november 2020

Leuven – Ethias Cross 4


Zondag 15 november 2020

Tabor – Wereldbeker 2


Zaterdag 21 november 2020

Merksplas – Telenet Superprestige 4


Zondag 22 november 2020

Koksijde – Wereldbeker 3 (enkel elite dames/heren)


Zaterdag 28 november 2020

Kortrijk – Trofee Veldrijden 2


Zondag 29 november 2020

Besançon – Wereldbeker 4


Zaterdag 05 december 2020

Boom – Telenet Superprestige 5


Zondag 06 december 2020

Wachtebeke – Wereldbeker 5 (enkel elite dames/heren)


Zaterdag 12 december 2020

Antwerpen – Trofee Veldrijden 3


Zondag 13 december 2020

Zonhoven – Wereldbeker 6 (enkel elite dames/heren)


Zaterdag 19 december 2020

Gavere – Telenet Superprestige 6


Zondag 20 december 2020

Namen – Wereldbeker 7


Dinsdag 22 december 2020

Essen – Ethias Cross 5


Woensdag 23 december 2020

Zonnebeke – Andere


Zaterdag 26 december 2020

Heusden-Zolder – Telenet Superprestige 7


Zondag 27 december 2020

Diegem – Wereldbeker 8


Dinsdag 29 december 2020

Loenhout – Trofee Veldrijden 4


Woensdag 30 december 2020

Bredene – Ethias Cross 6


Vrijdag 01 januari 2021

Baal – Trofee Veldrijden 5


Zaterdag 02 januari 2021

Gullegem – Andere


Zondag 03 januari 2021

Hulst – Wereldbeker 9 (enkel elite dames/heren)


Zaterdag/Zondag 09/10 januari 2021

Meulebeke – Belgisch Kampioenschap


Maandag 11 januari 2021

Otegem – Andere


Zaterdag 16 januari 2021

Mol – Andere


Zondag 17 januari 2021

Villars  – Wereldbeker 10


Zaterdag 23 januari 2021

Hamme – Trofee Veldrijden 6


Zondag 24 januari 2021

Hoogerheide – Wereldbeker 11


Zaterdag/Zondag 30/31 januari 2021

Oostende – Wereldkampioenschap


Woensdag 03 februari 2021

Maldegem – Ethias Cross 7


Zaterdag 06 februari 2021

Middelkerke – Telenet Superprestige 8


Zondag 07 februari 2021

Lille – Trofee Veldrijden 7


Zaterdag 13 februari 2021

Eeklo – Ethias Cross 8


Zondag 14 februari 2021

Brussel – Trofee Veldrijden 8


Zaterdag 20 februari 2021

Sint-Niklaas – Andere


Zondag 21 februari 2021

Oostmalle – Andere


 

Blog op WordPress.com.

Omhoog ↑